УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА  В ГІНЕКОЛОГІЇ

Щаслива жінка - це передусім здорова жінка. У нас є всі умови та засоби для повного ретельного огляду жіночого здоров’я: гінекологічне обстеження, кольпоскопія, УЗД, діагностика патології шийки матки, цитологічний аналіз. Крім традиційного гінекологічного огляду з кольпоскопією пацієнткам проводиться експертне УЗД органів малого тазу (матки і придатків) - це єдиний спосіб виявлення патологій роботи жіночих органів у дівчат. Для лікування використовуються новітні технологічні досягнення в медичній практиці - всі наші кабінети оснащені обладнанням з використанням нетравматичних методик лікування.

Медичний центр «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я»
 • Експертне гінекологічне УЗД малого тазу - запальні процеси, кисти, міоми, поліпи
 • Гінекологічний огляд у кріслі, консультація лікаря-гінеколога.
 • Лікування патології жіночої сфери - консервативне, оперативне (лапароскопія).
 • Кольпоскопія, діагностика патології шийки матки, пайпель-біопсія ендометрія.
 • Лікування патологій шийки матки з використанням високочастотної аргонової коагуляції.
 • Гормональна діагностика: консультація лікаря гінеколога-ендокринолога, направлення на визначення рівня гормонів яєчників, гіпофіза, наднирників, щитовидної залози.
 • Аналізи: жіноча панель рідинна цитологія, взяття всіх мазків згідно наказів МОЗ
 • Перевірка прохідності маткових труб.
 • УЗД при вагітності трансвагінальне, пренатальна діагностика розвитку плоду, доплерографія, відеозапис, фото, консультація спеціаліста.

Медичний центр
«ВАШЕ ЗДОРОВ’Я»

Консультація, огляд гінеколога, УЗД

м. Рівне, вул. Д. Галицького,1

ПРИЙОМ ВЕДЕ ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Ковальчук
Людмила Іванівна

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №2

КАБІНЕТ УЗД
сучасних кольорових технологій

м. Рівне, вул. Драгоманова, 7
(
2-й поверх, кабінет 217)


ПРИЙОМ ВЕДЕ ЛІКАР УЗД
ВИЩОЇ  КАТЕГОРІЇ

Шиманська
Оксана Миколаївна
ПРИЙОМ ВЕДЕ ЛІКАР УЗД
ВИЩОЇ  КАТЕГОРІЇ

Онищук Наталія
Володимирівна

РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2

 КАБІНЕТ УЗД сучасних кольорових технологій

м. Рівне, вул. Медична, 7 

ПРИЙОМ ВЕДЕ ЛІКАР УЗД
ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Голуб Олександр  Степанович

У Медичному центрі "Ваше здров’я", наших кабінетах УЗД та Клініці-4D лікарі-гінекологи проводять гінекологічний огляд, кольпоскопію, взяття всіх мазків (аналізи: жіноча панель рідинна цитологія), та експертне УЗД органів малого таза.

лікар УЗД, репродуктолог, акушер-гінеколог вищої категорії Корчак і.Я.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ГІНЕКОЛОГА-ЕНДОКРИНОЛОГА

У гінекології практично немає захворювань, які б не були так чи інакше пов'язані з гормональною системою. Ендокринна система впливає на психоемоційне та фізичне здоров’я жінки, на обмінні процеси, на здатність до зачаття, виношування і народження дитини, настання менопаузи. Гормональний дисбаланс може призвести до серйозних наслідків, тому своєчасне його виявлення і лікування має величезне значення для здоров'я жінки.

Лікування гормональних порушень в організмі: порушення менструального циклу, дисфункція яєчників, ендометріоз, надниркова гіперандрогенія, надлишок чоловічих гормонів, ендокринне безпліддя, рання менопауза, хвороби щитовидної залози, яєчників і придатків, піхви, маткових труб, матки, підбор методів гормональної контрацепції.

Консультацію та ультразвукову діагностику зі спеціалізацією "гінекологічна ендокринологія" проводить член Асоціації гінекологів-ендокринологів України (АГЕУ) Корчак Ігор Ярославович, посвідчення №166 АГЕУ. Основні напрямки: гінекологічна ендокринологія репродуктивного та пострепродуктивного віку.
 

КОЛЬПОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Кольпоскоп дозволяє провести огляд і зберегти
дані дослідження стінок піхви і шийки матки для подальших порівнянь та оцінки динаміки розвитку патологічних процесів, серед яких можуть бути дисплазія шийки матки і ерозія шийки матки.

Кольпоскопічне дослідження дозволяє виявити ранні зміни епітелію, запальні процеси, ерозії, поліпи, передракові захворювання, атрофічні зміни шийки матки та піхви. Завдяки сильному оптичному збільшенню сучасних відеокольпоскопів стало можливим виявляти патологію навіть за наявності незначних змін форми шийки матки чи кольору її слизової оболонки.

У ході кольпоскопії лікар оцінює форму і розмір шийки матки, рельєф та колір слизової оболонки, стан дрібних кровоносних судин.

За наявності патології шийки матки кольпоскопію проводять кожні 6 місяців, щоб зробити оцінку розвитку захворювання та динаміки лікування.

Ерозія шийки матки характеризується патологічним процесом заміщення багатошарового епітелію циліндричним і є одним з найпоширеніших жіночих недуг. Захворювання може протікати довгий час безсимптомно і може призвести до розвитку пухлини. Ерозію і рак шийки матки завдяки сучасним високоточним інструментам цілком реально діагностувати на самих ранніх стадіях розвитку, коли хворобу  можна і треба вилікувати! Тому кожній жінці необхідно двічі на рік проходити огляд у гінеколога.

На сьогоднішній день неможливо уявити повне гінекологічне обстеження без кольпоскопії. Кольпоскопія – це дуже інформативний метод, який дає можливість провести повну ревізію слизової шийки матки та піхви, що зробити неозброєним оком неможливо.

У нашому Медичному центрі "Ваше здров’я" та Клініці 4D-УЗД застосовують найсучасніші відеокольпоскопи «Scaner МК-200», які оперативно виводять зображення на монітор комп’ютера, не спотворюючи кольорів, що є дуже важливим для постановки діагноза.

гінекологічний огляд

ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ШИЙКИ МАТКИ (ерозії) з використанням високочастотної аргонової коагуляції

На сьогоднішній день радіохвильова високочастотна аргоноплазмова коагуляція вважається одним з найбільш ефективних способів лікування патології шийки матки. і ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим пацієнткам суперсучасне обладнання!

Радіохвильова високочастотна аргонова коагуляція - це сучасний метод лікування ерозії, заснований на безконтактному впливі аргонової плазми на дефектну тканину, атравматичний метод коагуляції м'яких тканин без їх руйнування. Для лікування ерозії шийки матки ми застосовуємо високочастотну аргоноплазмову коагуляцію, використовуючи сучасні апарати «Фотек ЕА-141» і «Фотек ЕА-142», рекомендовані Кафедрою акушерства і гінекології НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Припікання аргоном підходить для лікування ерозії шийки матки навіть у жінок, які ще не народжували, тому що при цьому способі припікання тканина не рубцюється і шийка не втрачає своєї еластичності. Це одноразова щадна процедура, яка проводиться на 5-7 день циклу амбулаторно, не вимагає повторних процедур, впливає виключно на ті тканини, які обробляються, при цьому не порушується структура клітин здорового епітелію. Саме припікання безконтактне та триває всього 2-3 хвилини. При проведенні коагуляції лікар бачить всю область впливу, тому можливість помилок практично дорівнює нулю.

   ✔  Швидке загоєння рани з невеликими по тривалості виділеннями
   ✔  Практично безболісна процедура, знеболювання необов'язкове, але можливе за бажанням пацієнтки
   ✔  Надійність і відсутність ускладнень
   ✔  Метод припікання аргоном безконтактний - виключена можливість інфікування через інструменти.

акушер-гінеколог вищої категорії Ковальчук Людмила
Необхідно знати: перед припіканням ерозії обов'язково здати  аналізи: звичайний мазок на флору, на онкоцитологию, аналіз на ВПЛ, ВІЛ, RWІ, можливо, на інші інфекції і ЗПСШ. Якщо є запалення або інфекції, то їх необхідно пролікувати перед припіканням і повторно здати аналізи.

 Пайпель-біопсія ендометрія

Жінки протягом усього життя проходять різні дослідження під час відвідування гінеколога. Одне з найпоширеніших гістологічних досліджень - дослідження ендометрію, слизової оболонки матки. Біопсія шийки матки - це один з основних етапів діагностики та лікування захворювань жіночих статевих органів, який полягає в заборі ділянки живої тканини, щоб детально дослідити під мікроскопом клітинні ультраструктури, що дозволяє з високою точністю визначити ступінь злоякісності клітин і, в разі необхідності, почати своєчасне лікування. Пайпель-біопсія ендометрія є діагностичним оперативним методом дослідження внутрішньої оболонки матки без розширення цервікального каналу. Зазвичай жінка при заборі матеріалу не відчуває болю, що дозволяє проводити діагностику без обезболюючих та наркотичних засобів. Пайпель-біопсія робиться тонкою трубочкою, діаметр якої складає 2,3 мм - 4 мм. Інструмент внутрішньо порожній, це необхідно для забору матеріалу на дослідження.

пайпель-біопсія ендометрію
          ПЕРЕВАГИ ПАЙПЕЛЬ-БІОПСІЇ:
 • Проведення процедури здійснюється в амбулаторних умовах;
 • Абсолютна безболісність і швидкість проведення;
 • Немає необхідності в розширенні шийки матки;
 • Не має потреби введення анестезії;
 • Повна відсутність інфекційних ускладнень після процедури, оскільки Пайпель є одноразовий стерильно упакований інструмент;
        ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПАЙПЕЛЬ-БІОПСІЇ:
 • Вагінальні кровотечі, не пов’язані з менструацією;
 • Підозра на ендометріоз під час УЗД діагностики;
 • Кровотечі з піхви при проведенні гормонотерапії;
 • Кровотечі у жінок після 45 років, а також в період менопаузи;
 • Вивчення структури ендометрія в зв’язку з тривалим безпліддям;
 • Комплексне гінекологічне обстеження.


УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА  В ГІНЕКОЛОГІЇ

У гінекології УЗД доповнює огляд гінеколога і застосовується дуже широко. В Медичному центрі сучасних технологій «Ваше здоров’я» використовуються експертні ультразвукові апарати VOLUSON Е8 EXPERT, спеціалізовані програми яких налаштовані для діагностики в акушерстві та гінекології, з використанням об’ємної ехографії, кольорової доплерографії, еластографії, об’ємного 3D-4D сканування з візуалізацією, порожнинних датчиків експертного класу. Принципово новий трансвагінальний 4D-датчик значно підвищує діагностичну надійність у складних гінекологічних дослідженнях. Разом з внутрішньопорожнинним (вагінальним) обстеженням УЗД органів малого тазу дозволяє побачити навіть найменші утворення розмірами в декілька міліметрів. Можливості експертного комплексного УЗД органів малого тазу у жінок дозволяють не тільки отримати найбільш достовірний результат і точний опис стану органів і тканин, своєчасно виявити і класифікувати ознаки переважної більшості патології, але й значно скоротити загальний час обстеження до постановки остаточного діагнозу, та в багатьох випадках уникнути зайвого оперативного втручання на органах репродуктивної сфери. Висновок, отриманий за наслідками УЗД експертного рівня, супроводжується якісними фотозображеннями, що допомагає іншим лікарям-спеціалістам об'єктивно оцінити ступінь патології та визначитися з тактикою лікування.
Ультразвукова діагностика в гінекології ставить перед собою такі цілі:

 ✔ виявити захворювання внутрішніх статевих органів жінки на будь-якому етапі розвитку;
 ✔ оцінити анатомічні особливості розвитку матки, її труб, шийки, зв'язкового апарату, кровотоку в них;
 ✔ оцінити ефективність проведеного лікування;
 ✔ поставити діагноз захворювання статевої сфери, особливо якщо симптоми настільки мізерні, що не 
     дозволяють цього зробити.

УЗД - ГІНЕКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

МАТКА

Важливе значення має якісне УЗ дослідження шийки матки з доплерометрією, яке дозволяє виявити пухлини шийки без клінічних та кольпоскопічних проявів. Застосування допплерометрії при діагностиці ряду захворювань в гінекології дозволяє отримати раніше недоступну іншими методами інформацію. Ще більш інформативним є використання кольорового допплерівського картування і апаратів, що дають тривимірне зображення.

Лікар обов’язково послідовно оглядає тіло матки, її порожнину,  слизову оболонку (ендометрій), шийку матки,  яєчники, ретельно досліджується простір позаду від матки. При огляді видна матка, її порожнина, шийка й область придатків, де визначаються яйники. Маткові труби в нормі, як правило, не видні.

Для визначення форми матки будується об’ємне зображення органу, за допомогою якого можуть бути виявлені аномалії розвитку: двурога, сідлоподібна, подвоєння матки і внутрішньоматкова перетинка. Визначають розміри матки, її об’єм. Досліджують матковий м’яз (міометрій) для виключення фіброматозних вузлів, ендометріоїдних вогнищ, пухлин. Дуже ретельно обстежують ендометрій на предмет поліпів, вогнищевих потовщень, інших структурних змін тощо. 

ЯЄЧНИКИ

Ультразвукове дослідження дуже інформативне в діагностиці захворювань яйників. Найчастіше доводиться діагностувати функціональні кісти, що мають дисгормональну природу. Такі кісти, як правило, зникають самі протягом 1-3 місяців і не вимагають лікування.

Ендометріоїдні, дермоїдні, серозні кісти також добре діагностуються при ультразвуковому дослідженні.  Але інколи може виникнути необхідність в повторному огляді після менструації або через деякий час, щоб чітко встановити природу кістозного утворення або підтвердити зникнення функціональної кісти (фолікулярної, лютеїнової). Скарг хворі зазвичай не пред'являють, і кіста виявляється випадково при гінекологічному огляді. Злоякісні пухлини невеликих розмірів, що мають безсимптомний перебіг, можливо діагностувати тільки за допомою якісного експертного ультразвукового дослідження.

УЗД є незамінною складовою в діагностиці функціональних порушень яєчників таких як: рання менопауза, ановуляторна дисфункція.

ПОЗАМАТКОВА ВАГІТНІСТЬ

Позаматкова вагітність – найчастіша та найпідступніша патологія маткових труб. Раннє виявлення вагітності в трубі, що стало можливим завдяки застосуванню транвагінального УЗД та  визначенню рівня хоріонічного гонадотропіна в крові, дозволило  багатьом жінкам зберегти маткові труби  при лапароскопічних оперативних втручаннях або взагалі провести лікування неоперативним шляхом.

ВИКИДЕНЬ

Мимовільне переривання вагітності (викидень). Виявляється наявність загрози переривання вагітності в різних термінах. При загрозі викидня можна оцінити доцільність збереження вагітності. Своєчасна діагностика неповного викидня дозволяє провести адекватні лікувальні заходи.

Фіброміома матки.

Визначають розміри, обсяг матки, наявність, розміри і розташування фіброматозних вузлів, їх ехоструктуру .


Ендометріоз тіла матки (аденоміоз).
Можливе виявлення ендометріозу різного ступеня вираженості. Для підвищення достовірності діагностики необхідний огляд у динаміці.


Гіперпластичні процеси ендометрію,
поліпи ендометрію і злоякісні захворювання.


Кистома яйника.
Дермоїдна киста (зріла тератома). Крім доброякісних захворювань яйників виявляються і злоякісні новоутворення.


Полікистоз яйників.
Для нього характерне збільшення розмірів яйників і зміна їх ехоструктури.


Запальні захворювання матки і придатків.
Дуже поширена патологія. Є ультразвукові ознаки ендометриту, метроендометриту, ПІО- і гідросальпінгса, піоовара, гострого та хронічного оофориту та інших станів.

Діагностика патології шийки матки.

Перевірка прохідності маткових труб методами УЗД, рентгенографії,

Лікування гормональних розладів

Лікування патології жіночої сфери

Рівнянки знають, що у медцентрі «Ваше здоров’я» та в нашій «Клініці 4D» працюють одні з найкращих фахівців, всіобстеження проводяться ретельно та якісно. Коли пацієнтка приходить на огляд до нашого кабінету, у нас є всі умови та засоби для повного і ретельного огляду її жіночого здоров’я: гінекологічне обстеження з УЗД, цитологічний аналіз, кольпоскопія, лікування патологій жіночої сфери докладніше дивіться у нашому БЛОЗІ 

Ми прагнемо отримати найдетальніші показники, щоб Ви отримали найповнішу інформацію про свій стан.

Якісна ультразвукова діагностика - це гарантія правильного клінічного рішення!

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я». Copyright 2009-2017. © All rights reserved. Всі права застережено

Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola