МЕДИКО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР  4D-КЛІНІК:

УЗД-обстеження, консультації лікарів, 4D-скринінги для майбутніх мам

УЗД, гінекологія, лабораторія, пренатальна діагностика.
УЗД вагітних на  апараті
експертного класу
Voluson Expert
з функціями 3-
D, 4-D, відеозапису.

   м. Рівне, пров. Ігоря Волошина, 8
     
телефони для запису і довідок:


(0362) 40-77-01
(050) 435 21 82
(096) 391 97 08

Працюємо:
пон. - птн. з 8.00 до 19.00
    субота - з 9.00 до 14.00

В «КЛІНІЦІ 4-D» обстеження проводять лікарі-спеціалісти УЗД:

лікар УЗД,
акушер-гінеколог вищої категорії

Корчак
Ігор Ярославович

лікар УЗД,
акушер-гінеколог вищої категорії

Сосинюк
Зоряна Олексіївна

лікар УЗД,
акушер-гінеколог вищої категорії

Колтонюк
Олександр Романович

лікар УЗД, акушер-гінеколог
вищої категорії

Грицак
Тарас Миколайович

лікар УЗД,
УРОЛОГ
вищої категорії

Гречаний
Андрій  Кімович

лікар УЗД, акушер-гінеколог
вищої категорії

Турович
Олена Анатоліївна

В «КЛІНІЦІ 4-D» гінекологічний огляд проводять лікарі:

лікар акушер-гінеколог
Яскал 
Наталія Олексіївна
лікар акушер-гінеколог
 Шмагай
Олена Володимирівна

В нашому центрі завдяки експертним ультразвуковим апаратам  VOLUSON Е8 EXPERT лікарі УЗД можуть якісно провести обстеження по європейським стандартам і згідно протоколів МОЗ. Сучасні передові технології дозволяють оглянути при необхідності плід більше як зазвичай, що дає змогу бути експертом в обстеженні та в кінцевому результаті правильно поставити діагноз. В досить складних випадках ми записуємо та надсилаємо об’ємну ультразвукову інформацію провідним спеціалістам світу в ультразвуковій діагностиці, отримуємо від них консультативні висновки, за що їм дуже вдячні. Колектив лікарів Медичного центру сучасних технологій «Ваше здоров’я» постійно вдосконалює свої професійні навики, відвідуючи курси та конференції з питань ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології, що відбуваються в нашій країні та за її межами.

Нижче приведено кілька наглядних ультразвукових знімків з 1-го, 2-го триместру вагітності та більших термінів, зроблених у нас під час огляду на експертному обладнанні Voluson, які свідчать про високий професійний рівень наших лікарів (для збільшення фото клацніть на ньому мишкою).

Ультразвукове дослідження плода у І триместрі

Ультразвукове дослідження в першому триместрі рекомендується проводити в термінах від 11 тижнів і 1-го дня  до 13 тижнів і 6-го  дня  гестації (розрахунок від дати  зачаття + 14 днів), оскільки в цей період УЗД дозволяє підтвердити життєздатність плода, серцевого ритму, стану плаценти, точно встановити термін вагітності, визначити багатоплідну вагітність, провести оцінку анатомії плода та ризику хромосомних патологій по розміру комірцевого простору і розміру носової кістки.

Нерідко спеціаліст з УЗД стоїть перед дилемою вибору доступу сканування в ранні терміни вагітності: трансабдомінального або трансвагінального. Без сумніву, трансвагінальна ехографія має більшу розрішуючу здатність при оцінці ще досить малих структур і органів плода (розміри серця плода в 12 тижнів відповідають розмірам рисової зернини). Тому лікарі нашого центру розумно вибирають «золоту» середину – не забуваючи про переваги черезпіхвової (трансвагінальної) ехографії, дослідження в ранні терміни вагітності розпочинають з трансабдомінального доступу, а у випадках затрудненої візуалізації або при виявлені патологічних змін анатомії плода необхідно перейти до трансвагінальної ехографії.  Обов’язкове використання трансвагінальної ехографії повністю виправдане при консультативних дослідженнях у пацієнток групи високого ризику по вродженим та спадковим захворюванням у плода.

Так виглядає плід в 12 тижнів  в трансвагінальному  2D  режимі сканування.
Вимірювання комірцевого простору в цифровому  автоматичному режимі, як УЗ-маркера можливих хромосомних патологій.
Огляд магістральних судин серця плода.
 Серце плода в 12 тижнів вагітності з використанням кольорової доплерографії (симетричне наповнення шлуночків в фазу діастоли).
Профіль плода в 12 тижнів вагітності, оцінка носової  кістки.
Визначення кровоплину у венозній протоці, як УЗ-маркера можливих хромосомних патологій.
Так виглядає двійня, 12 тижнів  вагітності.
Плід в 12 тижнів вагітності  в об’ємному скануванні (поверхневий режим).
При вагітності пропонується як мінімум тричі проходити УЗ діагностику, проходження кожного з УЗД має чіткі цілі:
 • в першому триместрі для уточнення терміну вагітності, серцевого ритму, стану плаценти, виключення хромосомної патології по розміру комірцевого простору та розміру костей носа.
 • в другому триместрі проводиться експертне обстеження плода – оцінка всіх органів і систем, в першу чергу центральної нервової та серцево-судинної системи, виключаються грубі вади розвитку.
 • в третьому триместрі визначається передлежання плоду, виключається затримка розвитку, визначається стан плаценти та біометричні показники плода, структура легень. Особлива увага приділяється допплерівському обстеженню (визначенню кровотоку в судинах). При застосуванні доплера визначається і характеризується функціональний стан плода та його розвиток.
При виявленні відхилень пропонується визначення біофізичного профілю плода БПП. Обстеження проводиться з 3-тього триместру і точно визначає, чи знаходиться дитина в небезпеці. В ході обстеження сумарно оцінюються показники:
 • реактивність серцевої діяльності плода на  нестресовий тест (НСТ)
 • дихальні рухи плода (ДДП);
 • рухова активність (ДА);
 • тонус (Т) м’язів плода;
 • обсяг навколоплідних вод (ООВ);
 • ступінь зрілості плаценти (СЗП).

Ультразвукове дослідження плода у ІІ триместрі

Ультразвукове дослідження плода проводиться з 18 тижнів і 1 дня до 21 тижня і 6 днів гестації. Це основне дослідження плоду протягом всієї вагітності, яке ще називають анатомічним або морфологічним скануванням, яке включає в себе визначення розмірів плода (фетометрія), оцінка анатомічних структур для виявлення вроджених вад розвитку плода та уз-маркерів можливих хромосомних патологій, оцінка розташування плаценти та кількості амніотичних вод. В нашому медичному центрі завдяки високій професійній підготовці лікарів, оглядаючи плід на сучасних експертних ультразвукових апаратах фірми Voluson, спеціальні програми яких налаштовані передусім для акушерства та гінекології, з використанням об’ємної ехографії, дозволяють досить досконало розглянути анатомічну будову малюка. Проводиться досконалий огляд хребта в трьох проекціях та голівки, а саме мозку плода з оцінкою таких структур як мозолисте тіло (велика злука мозку), хробак мозку (складова частина мозочка), які у звичному 2D режимі не завжди вдається побачити. Серце плода розглядається в кардіологічній програмі для серця плода, яка дає можливість детальної оцінки будови, а при підозрі на вроджену ваду використовуємо об’ємний огляд серця (STIC). У випадку незручного для ультразвукового огляду положення плода використовуємо і інші методи об’ємного сканування: програма товстого зрізу (VCI-A), скелетний режим, програма VCI Omni  View, томографічний режим (такий принцип обстеження застосовується в МРТ та комп’ютерній томографії). Все це дає змогу досконало оглянути малюка від маківки голівки до кінчиків пальчиків нижніх кінцівок. 

Огляд структур мозку плода за допомогою програми товстого зрізу VCI-A.
Огляд структур мозку плода за допомогою програми VCI Omni  View.
Об’ємна 3D реконструкція хребта плода в трьох проекціях.
Об’ємне 3D  сканування плода, скелетний режим.
Скелетний  режим сканування, 3D.
Серце плода: трьохстулковий аортальний клапан.
Серце плода, об’ємний огляд серця (STIC).
Серце плода (STIC) з  використанням кольорової доплерографії.
Вузол пуповини (3D реконструкція)
Вузол пуповини, об’ємна 3D реконструкція.
Томографічний режим сканування голівки плода.
Отримання середньо-сагітального зрізу голівки плода  з допомогою програми 4D Omni  View з візуалізацією мозолистого тіла (велика злука мозку).
Стопа плода.
Рука плода.
Нові можливості з Voluson E8 Expert

Повністю цифрова ультразвукова система Voluson Е8 американськоїкомпанії General Electric є апаратом ультразвукової діагностики експерт-класу, тобто, найдосконалішим на даний момент. Унікальність апарату насамперед полягає у надзвичайно високій якості діагностики. Використання цього апарату в повсякденній практиці підняло діагностичну точність досліджень на рівень, що відповідає сучасному розвитку світової медицини. Важливо й те, що час дослідження на новому апараті значно скорочується, тому зменшується ультразвуковий вплив на плід.

Тепер в термін до 12 тижнів вже можна розгледіти личко малюка, голівку, тулуб, як формуються ручки і ніжки. А на 24-ому тижні можна бачити всі органи окремо і навіть визначити, на кого дитинка буде схожа.

З психологічної точки зору, багатьом вагітним УЗД допомагає перестати хвилюватися і переконатися, що з їхньою дитиною все гаразд. Це особливо важливо до того, як мама може відчути рухи малюка. Часто батьки починають по-новому усвідомлювати свою майбутню роль саме побачивши зображення малюка на екрані апарату УЗД-діагностики.

Звична для ультразвукових досліджень при вагітності чорно-біла картинка на моніторі - це двовимірне зображення. Однак воно інформативне лише для лікаря, тому сьогодні багато пар прагнуть отримати реалістичне зображення, для чого активно записуються на 3Dдослідження, так зване, тривимірне УЗД. А функція HD LIVE, яка присутня лише у апаратах Voluson E8,дозволяє отримувати кольорове реальне зображення плоду вже з 10 тижня вагітності.

Крім медичного значення об'ємного УЗД, є ще надзвичайно позитивний вплив на майбутніх батьків, що спостерігають на екрані монітора, як їхній малюк ворушиться, посміхається, смокче палець або просто спить. Тим більше, що для цього їм не потрібно спеціальної освіти. Майбутні батьки або будь-який інший пацієнт УЗД тепер стає безпосереднім учасником УЗ-дослідження.

Апарат Voluson E8 Expert також оснащений вбудованою програмою, яка дозволяє записувати зображення плоду на цифровий носій, тому лікар має можливість за бажанням пацієнтки проводити запис. Виходить невеликий ролик про малюка, якого ще ніхто не бачив, але який вже живе. Ми ж починаємо відраховувати вік дитинки з моменту її народження, хоча вона до цього цілих дев'ять місяців живе під серцем матері.

Функція TUI є аналогом комп'ютерної томографії та дає можливість покрокового панорамного перегляду всіх органів. Це дозволяє виявляти дрібні деталі будь-якого досліджуваного органу, діагностувати або виключати патологію плоду на ранніх термінах вагітності, дослідження можна проводити вже в перший триместр вагітності,оцінити серцеву діяльність малюка, його рухову активність.

Принципово новий трансвагінальний об'ємний датчик виявляє відхилення у розвитку плоду на ранніх термінах вагітності, а також забезпечує діагностичну надійність при складних гінекологічних дослідженнях.

Voluson E8 Expert здатен виявляти вади серця плода за допомогою методики STIC.

Ексклюзивний набір високочутливих датчиків розширює діагностичні можливості не тільки при вагітності, але і в ендокринології, хворобах органів черевної порожнини,дослідженні пухлин різної локалізації, оцінці кровопостачання будь-яких органів і систем. Завдяки цьому, прийшовши в клініку, пацієнт може одночасно пройти кілька видів необхідних йому досліджень.

Апарат оснащений функцією еластографіі, з допомогою якої можна проводити диференціальну діагностику між доброякісними та раковими пухлинами яєчників, молочної залози, щитоподібної залози, передміхурової залози, нирок, печінки та інших органів.

        I наостанок,
часто у майбутніх матусь виникає питання: 

чи небезпечно УЗД при вагітності?

Переваги ультразвукового методу дослідження полягають у тому, що він:

 • нешкідливий;
 • нетривалий з виконання;
 • безболісний;
 • високоінформатівний;
 • достовірний;
 • економічний.

УЗД при вагітності не має протипоказів і може використовуватися неодноразово, немає жодного задокументованого випадку ускладнень у матері або дитини.
 

На нашому обладнанні ми можемо створювати зображення, візуально схожі з ендоскопічними. Завдяки функції HDLife, яка присутня лише в апаратах Voluson E8 Expert, ми можемо міняти освітлення і створювати реалістичну тінь, це дає неймовірні зображення малюків в утробі матері. Медичний центр сучасних кольорових технологій "Ваше здоров'я" проводить високоточну пренатальну ультразвукову діагностику, використовуючи сучасне обладнання і  досягнення в медицині для охорони здоров’я матері і плода за європейськими стандартами. Більше відео з наших обстежень дивіться на каналі YouTube

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО УЗД

Bиконавши прості рекомендації,
Ви значно покращите якість досліджень!

УЗД при вагітності


УЗ-дослідження вагітних дозволяє не тільки дослідити розвиток плода, а й виявити вади, визначити стать Вашої майбутньої дитини, отримати першу «фотографію» у Ваш дитячий альбом і провести відеозйомку ще
ненародженого малюка на СD.
Акушерські УЗ-дослідження

Завдяки використанню найсучасніших УЗД-апаратів з максимально повною комплектацією датчиків, досвідчені спеціалісти проведуть діагностику експерт-класу. На кожному апараті працюють досвідчені спеціалісти, які мають відповідні сертифікати та пройшли повний курс навчання по роботі на даному обладнанні.

УЗД трансабдомінальне

Трансабдомінальне (традиційне) гінекологічне УЗД має гірші діагностичні можливості, порівняно з трансвагінальним. Використовується, в основному, при неможливості трансвагінального дослідження. Має значні незручності через обов’язкове наповнення сечового міхура.

Для дослідження через черевну стінку (абдомінальним датчиком) - приходьте із наповненим сечовим міхуром, протягом 3-4 годин не випорожняйте його або за 2 години до дослідження випийте не менше 1 літра негазованої рідини.

УЗД трансвагінальне

На сьогоднішній день ТРАНСВАГІНАЛЬНЕ УЗД – стандарт в комплексному огляді жінки. Уточнює будь-який тип патології: зміни в анатомії, наслідки гормональних розладів, запальні процеси та кистоутворення, пухлини, причини безпліддя.

Для дослідження трансвагінальним датчиком - не забудьте загальні правила підготовки до візиту до гінеколога.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів

Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я»
© Всі права застережено. All rights reserved. Copyright 2009-2017.

 

Make a free website with Yola