ЛІКУВАННЯ ВСІХ ФОРМ БЕЗПЛІДДЯ У ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК

ЛІКУВАННЯ ВСІХ ФОРМ БЕЗПЛІДДЯ ПРОВОДИТЬ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ
ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
,
РЕПРОДУКТОЛОГ

член Української асоціації репродуктивної медицини  (УАРМ)

Корчак Ігор Ярославович

ПРИВАТНИЙ ПРИЙОМ з 9 -00 до 17-00
щодня крім суботи та неділі
телефони для попереднього запису:

(0362) 407701,   0504352182,   0963919708
 (0362) 642411,   0504352169,   0971831348.

Лікування безпліддя в Рівному проводиться згідно рекомендацій Європейської Асоціації Репродуктологів.

Діагностика безпліддя подружніх пар - повний об’єм лабораторних, ультразвукових та інструментальних обстежень.

Консультація лікаря гінеколога-ендокринолога
+ УЗ-діагностика зі спеціалізацією "гінекологічна ендокринологія" - медична допомога у зв'язку з нейро-ендокринними порушеннями репродуктивної функції статевих залоз.

Медикаментозне лікування всіх форм безпліддя та стимуляція.

Перевірка прохідності маткових труб

Консервативне, оперативне лікування безпліддя.

Підготовка до екстракорпорального або штучного заплідненя методом ЕКО з клінікою ІСІДА–IVF.

Біля 20% подружніх пар в тій чи іншій мірі стикаються з проблемою завагітніти, і ця група поступово збільшується. Одним парам для цього потрібно просто більше часу, і вагітність наступає через півроку, а то й пізніше, іншим без допомоги лікарів не вдається подолати цю проблему. Кожна п’ята пара має проблеми або з безпліддям, або з невиношуванням плоду. До того ж на безпліддя однаковою мірою страждають як жінки, так і чоловіки. Завдяки успіхам репродуктивної медицини безпліддя перестало бути неминучістю - у багатьох випадках ця проблема переборна!
Корчак І.Я. ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, РЕПРОДУКТОЛОГ

Неплідність – це справжня драма для подружжя, загроза міцності союзу. Якщо протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів вагітність так і не наступила, необхідно починати обстеження. Це ще не означає безпліддя, лікарі вважають за краще говорити про «тимчасову нездатність зачати дитину», яку в більшості випадків вдається виправити.

Причин безпліддя багато: за класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я розрізняють 16 причин у чоловіків і 22 у жінок. На здатність зачаття дитини впливають запальні процеси, цивілізаційні фактори: зміна стилю життя, харчування, використання хімічних сполук в повсякденному житті і в продуктах харчування, побічний вплив лікарських засобів та інші фактори.

Причиною чоловічого безпліддя часто є генетичні порушення. Серед причин безпліддя у жінок на першому місці - непрохідність або відсутність маткових труб, порушення овуляторного циклу, порушення слизової матки. Появі малюка нерідко заважають кіста яєчників, поліпи в матці, гормональні збої, інфекційні хвороби.

Хто і коли повинен звертатися до лікаря за допомогою?

Через рік подружнього життя без запобігання вагітності виставляється діагноз безпліддя. Але щоб не задавнити проблему краще відвідати спеціаліста по цьому профілю через 6 місяців після  життя подружжя для виявлення патології або, можливо, для отримання рекомендацій по корекції поведінки, харчування, виконання яких навіть без лікування  знімуть цю проблему.

Що основне треба отримати пацієнту під час візиту до лікаря?

Основне - це вчасно виставлений правильний діагноз з подальшим вибором правильної тактики лікування. В світі зараз асоціаціями репродуктологів розроблені чіткі схеми і стандарти, які на 95% дозволяють справитися з проблемою. В Україні ж міністерські накази і протоколи в багатьох випадках вимагають від лікарів підходів, які давно застаріли і дуже часто неефективні або навіть шкідливі. Ми працюємо по рекомендаціях Європейської Асоціації Репродуктологів. У нас можна отримати весь перелік допомоги: лікар-репродуктолог допоможе підібрати оптимальний і максимально ефективний шлях для подружжя отримати здорове потомство. Медичний огляд та цитологічне дослідження виділень з шийки матки дозволяє виявити патологічні стани, які потрібно скорегувати перед настанням вагітності. Модифікація способу життя підвищує рівень настання вагітності. Вживання алкоголю, кофеїну та інших медичних препаратів потрібно обмежити абоприпинити, паління може знизити рівень настання вагітності до 50% так само як і зайва вага, яка несе ризик виникнення викиднів. Після встановлення причини безпліддя обирається шлях її подолання, застосовуючи всі можливі на сьогоднішній день методики, хоча для надання якісної допомоги нам доводиться використовувати принцип кооперації зі спеціалізованими клініками інших закладів.

Що робиться в Рівному а що за його межами?

На першому етапі проводиться ретельна сучасна діагностика чоловіка і жінки, починаючи з повного анамнезу, увага приділяється перенесеним захворюванням інфекційного характеру (хламідіоз, гонорея, мікоплазмоз та інші), способу життя, системним захворюванням, хірургічному втручанню, яке могло викликати труднощі при зачатті - всі методи діагностики відповідають західноєвропейським стандартам якості. Повний об’єм лабораторних, ультразвукових та інструментальних обстежень, а також медикаментозні лікування та стимуляції ми проводимо на місці, для цього у нас є найсучасніше обладнання:

   - Консервативне лікування жінки (лікування ендокринної патології, гормональна терапія, стимуляція овуляції)
   - Консервативне лікування чоловіка (стимуляція сперматогенезу)

Консервативне лікування повинно продовжуватися не більше одного року (з часом яєчники жінки виснажуються і тоді можливі тільки донорські програми). Біля 70%  пар отримують результат на даному етапі.

На базі відділень хірургії, рентгендіагностики обласного діагностичного центру ім. В. Поліщука ми виконуємо метросальпінгографію – перевірку прохідності маткових труб з фіксацією результатів на рентгенівських знімках.

На другому етапі, якщо є покази і неефективне медикаментозне лікування, проводимо оперативне лікування з лапароскопічним доступом та технологією ультразвукового скальпеля для відновлення функції яєчників та маткових труб на базі відділення хірургії обласного діагностичного центру ім. В. Поліщука. Там же проводяться деякі операції при патології чоловічої сфери, малоінвазивні ендоскопічні оперативні втручання:

   - Гістероскопічні операції (видалення поліпів, субмукозних фіброматозних вузлів в порожнині матки)
   - Лапароскопічні операції (видалення кіст яйників, лікування спайкової непрохідності труб, ендометріозу і ін.)

На третьому етапі проводиться екстракорпоральне або штучне запліднення. На жаль, попри старання лікарів, не у всіх випадках можливо добитися результату медикаментозним і хірургічним лікуванням, особливо якщо патологічні зміни виникли давно і привели до незворотніх змін, але й це - не перепона для настання вагітності.

   - Екстракорпоральне запліднення in vitro з переносом ембріону в порожнину матки
   - Інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда в яйцеклітину (ICSI)
Ми працюємо по стандартах Європейської асоціації лікарів репродуктологів, тому в нас ви зможете отримати консультацію по підходах, прийнятих у більшості Європейських клінік, які увібрали підтверджені практикою ефективні методи діагностики та лікування. Ми проводимо повний об᾽єм діагностичних та лікувальних маніпуляцій, починаючи від загальногінекологічних обстежень і перевірки маткових труб і аж до лапароскопічних операцій і проведення ЕКЗ етапним методом в співпраці з партнерами - провідними спеціалістами-репродуктологами України:
    Веселовський В.В.,
    Судома І.О.                 клініка репродуктивної медицини «Надія»;
    Давид Л.В.                  клініка генетики репродукції «Вікторія»,
    Михайлишин Л.О.      
клініка репродукції людини «АЛЬТЕРНАТИВА»
   
Семчишин Р.О.           клініка репродуктивної медицини «Інтерсоно»

Для пацієнтів цієї групи у нас є цікаві пропозиції: етапне ведення екстракорпорального запліднення в співпраці з кращими спеціалістами провідних клінік України. При цьому весь період підготовки і стимуляції пацієнти проходять у нас в Медичному центрі «Ваше здоров’я», і тільки на пункцію та перенос ембріонів відвідують відповідні клініки. Для пацієнта психологічно легше переносити лікування без постійних поїздок в інше місто; можливість вибрати лікаря і клініку з великим практичним досвідом і хорошими результатами роботи; а ще фінансові вигоди – крім економії на поїздках ми пропонуємо нижчі ціни на послуги та можливість оптових знижок на медикаменти; крім того, ми можемо, на відміну від спеціалізованих клінік, більше часу приділити пацієнту.

Клініки IVF,
з якими ми співпрацюємо

 

Медичний центр «ІСІДА-IVF»
м
Київ

 

Клініка репродуктивної медицини "НАДІЯ"
 м Київ

 

Клініка генетики репродукції "ВІКТОРІЯ"
Київ

 

Клініка професора Стефана Хміля
м.Тернопіль

 

Клініка репродуктивної медицини «ІНТЕРСОНО» 
м
. Львів

Час, відведений жінці для того щоб завагітніти не безкінечний. Здебільшого після 35-37-ми років функція яєчників в жінок починає знижуватись, а завагітніти після 42-х років зі своїми яйцеклітинами в основному проблематично.  А при наявності кист, хронічних запальних процесів, після операцій цей вік може ще зменшитись на 5 і більше років. Якщо у Вас є проблеми завагітніти, лікування безпліддя більше року не дало ефекту, або вік після 35 років - проконсультуйтесь у відомого лікаря гінеколога-репродуктолога Корчака Ігора Ярославовича.


Змістовне інтерв’ю на тему безпліддя та запліднення in vitro нашого патнера, в співпраці з яким у нас вийшло 80% вдалих спроб ЕКЗ!

Кандидат медичних наук МИХАЙЛИШИН Любов Олегівна, завідувач відділення допоміжних репродуктивних технологій клініки репродукції людини «АЛЬТЕРНАТИВА», лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціаліст УЗД в ефірі Radio SKOVORODA у передачі "Люди з Андрієм Чемесом" розповідає про безпліддя - розум, такт, глибоке знання теми.
(Стаж роботи в репродуктології понад 13 років. Автор 2 патентів на корисну модель та 13 наукових публікацій у національних та закордонних виданнях. Член ESHRE (Європейська асоціація репродукції людини та ембріології), ASRM (Американська асоціація репродуктивної медицини), наукового комітету УАРМ (Українська асоціація репродуктологів), УАУД (Українська асоціація ультразвукової діагностики), представник України в національному комітеті Європейської асоціації репродуктивної медицини та ембріології).

На фото зправа: Корчак І.Я. (головний лікар МЦСТ "Ваше здоров’я) і Михайлишин Л.О. (заввідділення допоміжних репродуктивних технологій клініки репродукції людини "Альтернатива") Міжнародний симпозіум «Репродуктивна медицина в Україні – 25 років успіху», 26-28.05.2016, м. Харків

Корчак І.Я. (головний лікар МЦСТ
Провідні клініки репродуктивної медицини - наші партнери з лікування безпліддя методами ДPT

Дослідження прохідності маткових труб в МЦСТ «Ваше здоров’я»

В Медичному центрі сучасних технологій «Ваше здоров’я» дослідження прохідності маткових труб нехірургічними методами проводить лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог Корчак Ігор Ярославович. Це метросальпінгографія (обстеження маткових труб під рентген контролем) і ехогістеросальпінгоскопія (метод ультразвукового дослідження порожнини матки і маткових труб шляхом їх штучного контрастування). Всі методи діагностики відповідають західноєвропейським стандартам якості.

У 20% випадків безпліддя у жінок діагностується з причини непрохідності маткових труб.

Особливістю непрохідності маткових труб є відсутність будь-яких симптомів. Часто єдиною ознакою є труднощі з зачаттям або позаматкова вагітність. При органічних і функціональних порушеннях жінка може не відчувати ніяких гормональних зрушень. Навіть менструації, найчастіше, наступають строго за розкладом. Ось чому в цій ситуації дуже важлива грамотна діагностика. Поставити діагноз може тільки фахівець після низки діагностичних досліджень

Діагностика прохідності маткових труб відноситься до першого ряду досліджень, які повинна провести жінка, плануючи вагітність. Цей контроль кожна жінка повинна регулярно робити раз в 2-3 роки, особливо після перенесених важких інфекційних захворювань, запалень статевих органів, позаматкової вагітності - ці причини ведуть до виникнення спайок. Після 35 років істотно знижується ймовірність завагітніти після перенесених операцій з відновлення прохідності, так що при плануванні сім'ї в цьому віці або в програмі підготовки до використання репродуктивних технологій також не варто нехтувати такою діагностикою.

При порушеннях в будові маткової труби ембріон може не досягти порожнини матки і закріпитися в матковій трубі. Так виникає позаматкова (трубна) вагітність, яка може призвести до втрати маткової труби. У маткових трубах відбувається запліднення яйцеклітини, вони ж призначені провести яйцеклітину в матку.

Порушення прохідності труб - це не хвороба, а  наслідок, який приводить до часткового або повного порушення репродуктивної функції. Від безпліддя при непрохідності маткових труб страждають як жінки, що вже народжували, так і ті, що ще не народжували.

Причини непрохідності маткових труб можна розділити на органічні та функціональні. До органічних причин, в результаті яких маткові труби можуть стати непрохідними, відносяться:
  • Запальні захворювання жіночих статевих органів (гонорея, хламідіоз, сальпінгіт, ендометрит, хламідоз, уреаплазмоз,туберкульоз та інші захворювання статевої сфери). Інфекції стають причиною надбаних анатомічних порушень, що виникають в шарах маткової труби і оточуючих органах і тканинах.
  • Ускладнення після абортів, пологів, використання внутрішньоматкових спіралей зустрічаються у жінок, вже вагітнівшіх в минулому, і розвиваються в результаті запального процесу, який призводить до закриття просвіту труб.
  •  Операції на органах малого тазу (апендектомія, видалення вузлів міоми, кісти яєчників, видалення маткової труби при позаматковій вагітності та ін.).
  • Навіть незначні спайки, що знаходяться в маткових трубах, можуть порушити рухливість труби, ускладнити прохідність, роблячи запліднення неможливим.
  • Вроджена патологія - недорозвинення або відсутність маткових труб, часто у поєднанні з недорозвиненням матки і яєчників.
Функціональна патологія виникає при спазмах маткових труб, що виникають при спайках і злипанні стінок труб. Спайки зміщують матку, маткові труби, яєчники. В результаті контакт між трубою і яєчником втрачається, запліднення не відбувається, бо яйцеклітина просто не може добратися в просвіт маткової труби і зустрітися зі сперматозоїдами.

Що варто робити, якщо виявили  непрохідність маткових труб?

Якщо запальний  процес, який призвів до непрохідності «свіжий» (до кількох тижнів) – можливе протизапальне  лікування з використанням кількох антибіотиків з наступним ультразвуковим або рентгенівським контролем прохідності маткових труб. При застарілому процесі (тривалістю від місяця і більше) краще не витрачати час, надії та гроші - планувати ЕКЗ після видалення змінених труб. Ефективність операцій по відновленню труб дуже низька і складає менше 5%, а  маткових вагітностей після таких операцій практично не буває.

Подаруйте собі шанс стати щасливими батьками здорових малюків!


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів

Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я»
© Всі права застережено. All rights reserved. Copyright 2009-2017.

 

Make a free website with Yola